Uniters

Uniters on rahvusvaheline kontsern, ettevõtte tootevalikusse kuulub üle 350 naha, tekstiili ja puidu hoolduseks, puhastamiseks ning kaitsmiseks mõeldud toote.

Uniters tooteid müüakse 6 kontinendil ja üle 100 erinevas riigis. Paljud nahatootjad ja nahktoodete valmistajad üle maailma soovitavad kasutada oma toodetel UNITERS poolt toodetud kvaliteetseid Leather Master nahahooldusvahendeid oma toodetel.

Paljud mööblitootjad ja nahktoodete valmistajad kasutavad Uniters nahahooldustooteid oma disainpakendites.

Kõik tooted omavad sertifikaate, mis tõendavad, et tooted pole kahjulikud keskkonnale, loomadele ja lastele.

Uniters koostööpartnerid on Multimaster N.A. Inc. – USA  ( North-Carolina), Multimaster GmbH- Saksamaa, Multimaster Ltd –  UK , Multimaster International B.V. – Madalmaad ja Multimaster AustraliaPty Ltd – Austraalia.

Uniters teeb koostööd paljude naha- ja tekstiilihooldusala ettevõtetega, kuhu on kaasatud oma ala spetsialistid üle maailma.

Uniter koostööpartnerite hulka kuuluvad autotoojatest sellised tuntud nimed nagu Maseratti, Ferrari, Aston Martin, Jaguar, Toyota …. jt.

Nahesemete valmistajatest tuntumad nimed nagu Natuzzi, Hermes, Gucci, Prada, Burberry … jt.

Praegusel ajal on Uniters Grupp üks suurimatest ettevõtetest kvaliteetsete puhastus ja hooldusvahendite toojatest maailmas.

Uniters tooted ei sisalda kahjulikke aineid erinevatest nahkadest valmistatud esemetele, lastele, inimesele, loomadele ja keskkonnale.