Kasutusjuhendid

Naha puhastus- ja hooldusvahendid

LEATHER CARE SET 

Nahahoolduskomplekt

Komplektis: 

Soft Cleaner- Õrn nahapuhastusvahend  250 ml

Leather Protection Cream – Nahka kaitsev kreem  250 ml

2 käsna , 2 lappi, juhend

Komplekt sobib pigmentvärvitud, aniliin- ja semianiliinnahkadest valmistatud esemete puhastamiseks ja hooldamiseks, mis asuvad siseruumides

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Leather Soft Cleaner – Õrn puhastusvahend

See veepõhine toode puhastab kergelt ja kiirelt nahapinnalt igapäevase mustuse ja veepõhised plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta pudelit enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Kalla vahendit pehmele käsnale ja pigista seda kuni ilmub vaht. 4. Pühi vahuga ringjalt ja kergelt nahapinda surudes alal suurusega 50 x 50 cm, tugevalt ära hõõru. 5. Eemalda nahalt mustus kohe peale  käsnaga puhastamist komplektisoleva pehme lapiga. 6. Kui peale nahapinna puhastamist jääb nahal näha sisseimbunud mustust siis eemalda see tugevamate puhastusvahenditega Leather Strong või Rapid – S Cleaner. 7. Kui nahk on puhas siis lase kuivada 20-30 min. 8. Pühi kergelt nahk üle Leather Protector Cream – nahka kaitsva kreemiga ja lase kuivada 20 – 30 min.

Leather Protection Cream – Nahka kaitsev kreem

Toode on veepõhine ja sobib kasutamiseks  kõikidele nahaliikidele v.a nubuk ja seemisnahk.

Vahend kaitseb nahka õli-, vee- ja alkoholiplekkide eest samuti nahale koguneva igapäevase mustuse eest.

Kreem toidab, niisutab, pehmendab nahka. Kui kreemi pidevalt kasutada siis säilitab nahk oma ilu ja pehmuse aastateks.

Mööblit ja teisi siseruumides olevaid nahkesemeid on soovitatav hooldada iga 4-5 kuu tagant. Puhastusvaheaegadel pühkida kergelt niiske lapiga.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Kalla  kreem komplektisolevale lapile ja pühi sellega nahk üle 50 x 50 alade kaupa ja lase kuivada. Kasutatavamad ja kuluvamad kohad nagu käe- ja peatoed, istmepadjad töötle teistkordselt peale kuivamist

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

LIGHT COLOR LEATHER CARE SET

Heledate nahkade hoolduskomplekt

Komplekt on mõeldud valgete ja heledate nahkade puhastamiseks ja hooldamiseks. 

Komplektis:

Leather Cleaner 225 ml – nahapuhastusvahend

Colour Transfer Remover 125 ml  – riidevärvide ja plekieemaldusvahend

Leather Barrier 225 ml – barjäär

Kasutusala: mööbel, autoistmed, kotid ja teised heledast nahast esemed.

Ei tohi kasutada tumedatel nahkadel, nubukil ja seemisnahal.

Leather Cleaner – puhastusvahend eemaldab efektiivselt mustuse ja enamuse plekkidest.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta korralikult enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Vala vahendit käsnale ja pigista seda kuni ilmub vaht. 4. Puhasta vahuga nahka ringjalt, kergelt surudes. Puhasta väike 50 x 50 cm ala korraga 5. Tupsuta kergelt plekkidel. 6. Lase mõni minut seista. 7. Pühi nahk üle puhta veega niisutatud käsnaga. 8. Lase kuivada korralikult 30 min ja pühi nahk kergelt üle Leather Barrier –  nahka kaitsva barjääriga.

Colour Transfer Remover – riidevärvide ja plekkide eemaldaja

Eemaldab heledatelt nahkadelt plekid nagu teksavärvi, ajalehe trükivärv, värske pastapliiatsi pasta, kingakreemi, huulepulga, närimiskummi, värsked markerite jt plekid. Vahend ei puhasta ainult naha pealmises kihis olevat mustust vaid imbub läbi viimistluse naha sisse ja puhastab sügavuti st. et vahendil tuleb lasta naha peal mõjuda kuni 1 minut.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta korralikult enne kasutamist. 2. Proovi vahendit eseme varjatud alal. 3. Vala natuke vahendit pehmele, puhtale ja valgele lapile. Eemalda kergelt pühkides nahale ülekandunud värvid või plekid, ära hõõru. 4. Kui vaja siis lase tootel imenduda naha sisse kuni näed, et plekid kaovad. Vajadusel korda töötlust peale naha kuivamist. Töötluskordade vahel lase nahal kuivada. 5. Peale töötlust puhasta nahk kergelt Leather Cleaner – puhastusvahendiga. 6. Loputa nahk üle niike käsnaga ja kuivata puhta lapiga. 7. Lase kuivada 30 min ja pühi üle Leather Barrier – nahka kaitsva barjääriga.

Leather Barrier – kaitseb nahka riietelt ülekanduvate värvide eest

Takistab riietelt ja teistelt esemetelt värvide ülekandumist heledatele nahkadele ja pikendab nahka kaitsva kihi püsimist nahal.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Vala natuke vahendit pehmele, puhtale, heledale lapile. 4. Pühi nahk üle ringjalt  ja kergelt vajutades. 5. Lase kuivada enne kui töötled nahka teistkordselt. Teistkordselt uleks töödelda alasid, kus on kasutuskoormus suurem – käetoed, istmepadjad.

Parima tulemuse heledate nahkade kaitsmisel saavutad siis kui peale puhastamist katad nahapinna Leather Protection Cream – nahka kaitsva kreemiga ja lased selle kuivada 20 min ning seejärel katad nahapinna Leather Barrier vahendiga. Selline kasutusviis pikendab tunduvalt kaitse olemasolu nahkkattel. Mustus ja plekid jäävad kaitsva kihi peale ja neid on sealt kerge eemaldada.
Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

NUBUCK LEATHER ECO CARE KIT

Nubuki ja seemisnaha puhastus ja hoolduskomplekt

Komplektis:

Nubuck Cleaner 250 ml – nubuki puhastusvahend

Nubuck Coth 2 tk – nubuki puhastuslapp kuivpuhastuseks

Nubuck Eco Prptector 2 x 225 ml – nubukit kaitsev vahend

Nubuki puhastuslapp – spetsiaalse materjaliga kaetud  nubuki ja seemisnaha puhastuslapp on efektiivne ja loodussõbralik. See puhastab kergelt nahapealsed plekid ja mustuse, elavdab pleekunud, lamandunud ja kulunud kohad. Töötlus tagab väga hea tulemuse ilma keemilisi märgaineid kasutamata. Toode taastab nubukile ja seemisnahale omase väljanägemise ja käega tuntava pehmuse.

Nubuki puhastusvahend eemaldab nubuki ja seemisnaha sisse läinud  mustuse ja suurema osa plekkidest. See veepõhine toode tungib naha pinna sisse ja puhastab seda kahjustamata.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala käsnale ja pigista seda seni kuni ilmub vaht. 4. Pühi kergelt ja ringjalt nahka vahuse käsnaga. 5. Kui töötlus on sooritatud lase nahal kuivada või kuivata fööni kergelt sooja õhuga – alla 30 C. 6. Naha pind muutub siledaks aga nahale iseloomuliku pehme pinna saab taastada Nubuki puhastuslapiga nahk üle pühkides, mis elavdab pealispinna.

Alati alusta  puhastamist nubuki lapiga, mis eemaldab pealispinnalt mustuse ja seejärel kasuta nubuki puhastusvahendit kui näed, et nahapind vajab teistkordset puhastust.

Nubukit kaitsev vahend kaitseb efektiivselt ka seemisnahka õli-, rasva ja veepõhiste plekkide eest.

Kasutusjuhend: 1. Kasuta vahendit ventileeritud ruumis. 2. Lokusta enne kasutamist. 3. Proovi eseme varjatud kohas. 4. Piserda umbes 30 cm kauguselt ristisuunaliselt, tagades võimalikult hea tulemuse. Enimkuluvatele kohtadele piserda  mitu korda. 5. Vahend kuivab 30 – 60 min jooksul. 6. Töötle nahka alati peale puhastamist siis saavutad parima kaitsetulemuse.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid jt. nubukist ja seemisest esemetele


BYCAST CARE KIT

Bycasti puhastus- ja hoolduskomplekt

Komplektis:

Bycast Cleaner – puhastusvahend

Wax On              – hooldusvaha

lapp, käsn ja juhend

Puhastusvahend puhastab korralikult ja efektiivselt katte pinnalt mustuse ning plekid seda kahjustamata.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Vala vahendit käsnale ja pigista seda mitu korda kuni ilmub vaht. Puhasta väike ala korraga 4. Vahuga puhasta naha pind ringjalt ja kergelt pühkides. Ära hõõru. 5. Puhastuse käigus eemalda pehme lapiga pühkidel nahale jäänud mustus ja vaht. 6. Lase kuivada. 7. Peale kuivamist töötle naha pind Wax On – hooldusvahaga.

Hooldusvaha sisaldab rasvu ja toitaineid, mis imenduvad läbi pealispinna muutes katte elastsemaks ja takistades selle murenemist ja lõhenemist. Vaha uuendab kattele omase läikiva pinna.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala pehmele, puhtale lapile ja pühi kergel pind üle ja lase kuivada 20 min. Parima tulemuse saavuta kui töötled katte pinda vahaga teistkordselt ja kuivatad fööniga, hoides seda 30 – 40 cm kõrgusel  katte pinnast.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


STRONG CLEANER 250 ml  

Tugev nahapuhastusvahend

Sobib kasutamiseks enamikule nahaliikidele

Kasutusala: mööbel, rõivad, kotid, kohvrid jt. esemed.

Vahend on veepõhine ja sisaldab kahekordset puhastavat ainet, mis sobib peaaegu kõikidele nahaliikidele. Toode eemaldab tugevama mustuse ja suurema osa veepõhistest plekkidest. Seda kasutatakse sarnaselt nagu Soft Cealenr – õrna puhastusvahendit.

Nahka tuleks alati hakata puhastama nõrgema vahendiga ja  teha seda kergelt surudes ringjate liigutustega naha pinnal . Kui nahale jäävad alad kuhu on läinud mustus juba sügavamale naha sisse siis kasutatakse nende eemaldamiseks tugevamaid vahendeid.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


LEATHER CLEANER RAPID- S

Naha tugev puhastusvaht

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Vahuline toode on efektiivne puhastusvahend, mis eemaldab tugeva mustuse ja paakunud plekid. Sobib puhastamiseks ja plekieemalduseks tugevatele, viimistletud ( värvitud-lakitud)  nahkadele, mis on tihedas igapäevases kasutuses nagu mööbel, autoistmed, kotid, kohvrid jt. 

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi seda eseme varjatud kohas. 3. Pumpa vahendit käsnale või puhtale, pehmele lapile. 3. Puhasta nahka ringjalt, kergelt surudes, ära hõõru. 4. Kuivata puhta lapiga ja lase kuivada 20 min.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

FOAM LEATHER CLEANER

Naha puhastusvaht õrnadele nahkadele

Puhastusvaht on mõeldud kasutamiseks õrnadele nahaliikidele nagu nubuk-, seemis- ja aniliinnahk. Samas sobik ka teistele nahaliikidele.

Kasutusala: mööbel, rõivad, kotid, kohvrid jt. esemed.

Vahune puhastusvahend ei märga liialt nahka kuid puhastab korralikult ja eemaldab veepõhised plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta pudelit enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Nubukit ja seemisnahka on soovitab enne töötlust puhastada tolmuimejaga ja harjata nubuki puhastuslapiga naha pind üles. 4. Nahal olevad rasva- ja õliplekid eemaldatakse Leather Degreaser – rasvaeemaldajaga. 5. Piserda vahend käsnale ja puhasta ringjalt, kergelt surudes. 6. Kuivata puhta lapiga. 7. Lase kuivada vähemalt 2 tundi. 8. Nubukil ja seemisnahal harja naha pealispind üles nubuki puhastuslapiga. 9. Kaitse naha pind nahka kaitsva kreemiga . 10. Nubukit ja seemisnahaka Nubuk Protector – kaitsega.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

LEATHER PROTECTION CREAM

Nahka kaitsev kreem 

Sobib kasutamiseks kõikidele nahaliikidele v.a. nubuk ja seemisnahk.

Kasutusala: mööbel, rõivad, kotid, kohvrid jt.esemed

Kreem on veepõhine ja sobib kasutamiseks viimistletud ja aniliinnahale. Toode kaitseb nahka õli, vee ja alkoholiplekkide, samuti igapäevase mustuse eest.

Kreem toidab, niisutab ja pehmendab nahka. Vahendit järjepidevalt kasutades säilitab nahk aja aastateks oma pehmuse ja ilu.

Aniliinnahast esemeid tuleks kreemiga hooldada igakuiselt ja alati peale puhastamist.

Mööblinahkadele on soovitav kasutada iga 4-5 kuu järel.

Kasutada peale naha puhastamist leather Soft / Strong / Rapid / Foam Cleaner – puhastusvahendiga.

 Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala natuke kreemi puhtale, pehmele lapile, murra lapp kokku, et kattuksid mõlemad pooled ja seejärel pühi sellega nahk üle alade 50×50 kaupa, lisades lapile kreemi. 4. Käe- , peatoed ja istmed töötle 2 korda, sest need kuluvad rohkem. 5. Lase kuivada 30 min.

Säilita toatemperatuuril, hoia laste eest varjatud kohas.


SUPER CLEANER

Super plekieemaldusvahend

Vahend sobib pigmentvärvitud nahkadele ja kunstnahale.

Ei tohi kasutada nubukil, seemis- ja aniliinnahal.

Eemaldab tugevad plekid nagu: toidu, joogi, pastapliiatsi, teksavärvi sine, trükivärvi jt. plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Kalla natuke vahendit puhtale heledale lapile. 3. Pühi sellega määrdunud kohta ettevaatlikult ja kergelt kuni plekk eemaldub, ära hõõru. 4. Tugevamate plekkide puhul töötle nahka mitu korda, kordade vahel  lase nahal kuivada. 5. Peale plekkide eemaldamist puhasta nahk Soft/Strong Cleaner puhastusvahendiga ja kata kaitsva kreemiga.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

CAR LEATHER INRERIOR CARE KIT

Auto nahksisu hoolduskomplekt

Komplekt on tehtud spetsiaalselt auto nahksisu puhastamiseks ja hoolduseks.

Võib kasutada viimistletud ja aniliinnahale.

Car Leather Cleaner – Puhastusvahend puhastab efektiivselt ja eemaldab vee- ja alkoholipõhised plekid.

Car Leather Protector – Autonahka kaitsev ja toitev kreem, niisutab ja pehmendab nahka. Kaitseb kahjulike UV-kiirte, igapäevamustuse ja plekkide eest. Kreemi pidevalt kasutades säilitab nahk oma pehmuse, tugevuse ja algse ilusa pinna aastateks.

Kompleki sisu jätkub 3-ks hoolduskorraks. Soovitav on nahksisu hooldada iga 4 kuu järel.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi esema varjatud kohas. 3. Vala puhastusvahend käsnale ja pigista seda kuni ilmub vaht. 3. Puhasta nahk istmealade kaupa vahuga ringjalt ja kergelt surudes, ära hõõru. 4. Puhastatud pind pühi lapiga puhtaks ja lase kuivada 20-30  min. Vajadusel korda tegevust. 5. Vala puhtale lapile Leather Protection Cream – nahka kaitsev kreem ja pühi sellega kergelt nahk üle ja lase kuivada 20 min.

Juhul kui nahapind jääb veel mustaks siis tuleks kasutada Leather Strong Cleaner või Leather Rapid-S vahendit.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

CAR LEATHER PROTECTION CREAM

Auto nahksisu kaitsev kreem

Kaitseb efektiivselt igapäevamustuse ja plekkide eest, pehmendab, niisutab ja toidab nahka. Kaitseb UV-kiirete ja kulumise eest. Peale töötlust on nahapind siidjalt pehme.

Kasutusjuhend: 1. Puhasta nahk Car Leather Cleaner/ Strong / Rapid-S Cleaner puhastusvahendiga ja lase kuivada 20-30 min. 2. Loksuta pudelit. 3. Proovi naha varjatud kohas. 4. Vala vahend pehmele lapile ja pühi nahk üle. Rohkemkuluvamad kohad nagu istmepadjad ja servad töötle 2 korda, sest need kuluvad rohkem. 5. lase kuivada 20- 30 min.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

ROST- GO AWAY

Rooste-eemaldaja

Vahend eemaldab roosteplekid mikrokiult, klaasriidelt, kunstnahalt ja kõikidelt looduslikelt ning tehiskiust materjalidelt.

Kasutusjuhend:1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Tilguta vahendit plekile ja lase mõjuda 5 min. 4. Plekkide eemaldamiseks kasuta hambaharja või karedat lappi.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.