Leather Master

Tooteid on võimalik osta e-poest
www.leathermastershop.eu


EASY LEATHER CARE – Kiireks puhastamiseks


Naha puhastus ja hoolduslappe on mugav kaasas kanda ja vajadusel koheselt kasutada.
Leather Cleaning Wipe – tugeva puhastusvahendiga  immutatud puhastuslapp on efektiivne, mis sobib mustuse, plekkide eemaldamiseks. Näiteks, teksasinest jäänud jälgede, … jt. plekkide eemaldamiseks. Seda võib kasutada peaaegu kõikidele nahatüüpidele.
Strong Cleaner Wipe – puhastuslapp sobib nahast  autoistmete, kottide ja rõivaste juhuplekkide koheseks puhastamiseks.
Leather Protecting Wipe – kaitsva kreemiga immutatud lapp, mis annab nahale eriti hea kaitse inimese kehalt eralduva rasu, higiplekkide, mustuse vastu, pehmendab nahka ja aeglustab selle kulumist. Sobib kasutamiseks peaaegu kõikidele nahatüüpidele. Ei sobi kasutamiseks nubukil ja seemisnahal.

                


LEATHER CARE KIT        
Naha puhastus ja hoolduskomplekt

Komplekt koosneb:
Leather Protection Cream 250ml – nahka kaitsev kreem
Leather Soft Cleaner 250ml- õrn puhastusvahend
 Pehme 2 lappi, 2 käsna, juhend    
Sobib aniliin-, semianiliin ja pigmentvärvitud nahkadele nahkadele. 


Leather Soft Cleaner – õrn nahapuhastusvahend on valmistatud vee baasil ja sobib kasutamiseks uutel või vähemäärdunud nahkadel. Vahend eemaldab nahalt kerge määrdumuse, igapäevamustuse ja veepõhised plekid.

Leather Protection Cream – nahka kaitsev kreem ja on veepõhine. Kaitseb nahka igapäevase mustuse eest ja takistab vee- , alkoholi- , rasva- , ning higiplekkide imendumist naha sisse. Kreem toidab, niisutab ja pehmendab nahka, kaitseb kulumise eest pikendades selle eluiga.

STAY BRIGHT FOR LIGHT COLOURS
Heledate nahkade puhastus ja hoolduskomplekt

Komplekt on mõeldud  kõikidele heledatest nahkadest valmistatud toodetele nagu diivanid, autoistmed, rõivad, kotid jt. heledast nahast esemed. Ei sobi nubukile ja seemisnahale ega tumedatele nahkadele.
Komplekt koosneb:
Leather Cleaner 225 ml –  naha puhastusvahend
Transfer Remover 125 ml – riidevärvi ja plekieemaldi
Leather Barrier 225 ml – barjäär – riidevärvide kaitse
käsn, lapp, juhend

Leather Cleaner – naha puhastusvahend puhastab efektiivselt igapäevase mustuse ja veepõhised plekid.

Transfer Remover – plekieemaldusvahend eemaldab heledatele nahkadele ülekandunud värvid tumedatelt rõivaesemetelt. Sealhulgas teksasine, trükivärvi, meigi … jt sarnased plekid.

Leather Barrier – barjäär kaitseb nahka mustuse, tumedatelt rõivastelt riidevärvi ülekandumise eest heledale nahale ega lase värvainetel siseneda naha viimistluse sisse.


NUBUCK LEATHER CARENubuki ja seemisnaha ökö puhastus- ja hoolduskomplekt 


Komplekt koosneb:
Nubuck cleaner 250 ml – puhastusvahend
Nubuck Protector 2 x 225 ml – nahka kaitsev vahend 2 puhastuslappi, käsn, juhend. Komplekt sobib kasutamiseks kõikidele seemisest ja nubukist valmistatud esemetele.

Nubuk Cleaner – nubuki puhastusvahend

Puhastusvahend eemaldab nubukist ja seemisnahast mustuse ja paljud plekid. See veepõhine vahend tungib naha sisse ja puhastab seda kahjustamata
Nubuck Cleaning Wipe – nubuki puhastuslapp

Spetsiaalne karestatud puhastuslapp puhastab kiirelt naha pinnalt plekid. Nubuki puhastuslapp on effektiivne ja loodus – sõbralik puhastusvahend nubuki ja seemisnahast sisustuse, rõivaste, kottide hooldamiseks. Toode taastab nahale tema algupärase väljanägemise ja käega tuntava iseloomuliku pehme pinnastruktuuri.
Nubuck Protector – nubukit ja seemist kaitsev vahend

Nubukile ja seemisnahale mõeldud kaitsev vahend kaitseb nubukit ja seemisnahka õli-, rasva- ja veepõhiste plekkide eest.Nahka kaitsva vahendiga töötle nahka alati peale selle puhastamist ja plekkide eemaldamist. Vahend ei sisalda lahusteid, silikoone, ei kuivata nahka ega kahjusta seda.
 

LEATHER SOFT CLEANER 250 ml – Õrn puhastusvahend

 

Leather Soft Cleaner – õrn puhastusvahend on veepõhine ja sobib kõikidele aniliin- ja pigmentvärvitud nahaliikidele.  Toode avab naha poorid ja eemaldab nendest mustuse ning enamuse veepõhistest plekkidest. Puhastusvahend sobib aniliin- ja pigmentvärvitud nahkadele.
Kasutusala: mööbel, autoistmed jt. nahkesemed
Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.


LEATHER STRONG CLEANER 250 ml – Tugev puhastusvahend 

Leather Strong Cleaner – tugev puhastusvahend on veepõhine ja sisaldab kahekordset puhastavat ainet, sobib peaaegu  kõikidele aniliin ja pigmentvärvitud nahkadele.  Vahend avab naha poorid ja eemaldab nendest juba naha sisse läinud tugevama mustuse, teksasine ning enamuse veepõhistest plekkidest.
Kasutusala: mööbel, autoistmed jt. nahkesemed
Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.


LEATHER RAPID – S CLEANER   200 ml – Puhastusvaht

Puhastusvaht sisaldab kolmekordset puhastavat ainet, mis eemaldab efektiivselt juba naha sisse läinud tugeva mustuse. Sobib kasutamiseks tugevamatel nahkadel nagu nahkmööbel, autoistmed, kotid, kohvrid, mis on  tugevasti määrdunud.
Ei sobi kasutamiseks nubukil, seemis- ja aniliinnahal.


SUPER CLEANERPuhastus- ja plekieemaldusvahend

Super Cleaner on tugevaim puhastus- ja plekieemaldusvahend sellest sarjast, millega saab nahalt eemaldada sisseimbunud mustust ja plekke ja seda tehes vaid ettevaatlikult ja kergelt pühkides.


LEATHER PROTECTION CREAM250 mlNahka kaitsev kreem

Toode on veepõhine ja peaaegu kõikidele nahatüüpidele. Vahend kaitseb nahka õli-, vee ja alkoholiplekkide eest, samuti igapäevaselt nahale koguneva mustuse eest. Kaitsev kreem toidab, niisutab ja pehmendab nahka, pikendades sellega naha tugevust ja eluiga. Toodet kasutades säilitab nahk aja möödudes oma ilu ja pehmuse ning nahk ei kuiva. Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.


WAX ON KITVahatatud ja PU naha hoolduskomplekt

Naha puhastus ja elavduskomplekt vahaga töödeldud Pull-up tüüpi nahale. Leather Cleaner – puhastusvahend puhastab korralikult ja effektiivselt. Wax On hooldusvaha on mõeldud vahaga töödeldud pull-up nahale. See nahatüüp saab Wax On hooldusvahast toitaineid, mida nahk vajab oma pehmuse ja läikivuse säilitamiseks. Kui nahale soovitakse anda eriline välja – nägemine võib nahale hõõruda vaha. Tavaliselt peale vahaga töötlemist näeb nahk välja nagu kortsutatud vahapaber. Wax On – hooldusvaha elavdab kulunud naha pinna. Tavaliselt, näiteks istumisjälg jakil, istmetel näeb välja heledamana. Vahel võib näha nahal küünte jälgi, mida on võimatu hõõrudes eemaldada. Nendest kohtadest on vaha lihtsalt ära kulunud kuid seda on võimalik parandada Wax On hooldusvahaga.
Komplekt koosneb: Leather Cleaner 250 ml, Wax On 250 ml – vaha, 2 pehmet lappi, 2 käsna


CAR INTERIOR LEATHER CARE KITAuto nahkistmete hoolduskomplekt


Komplekt on mõeldud uuemate autode või hästisäilinud nahksisustuse puhastamiseks ja hoolduseks vähemalt 4 korda aastas, olenevalt auto kasutusest. Soft Cleaner- puhastusvahend puhastab efektiivselt naha ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. Car Leather Protection Cream- auto nahksisus kaitsev kreem toidab nahka, kaitseb hästi mustuse, plekkide ja kahjuliku UV-kiirte eest. Kreemi pidevalt kasutades säilitab nahk aja jooksul oma algse pealispinna, ilu ja pehmuse.
Ei sobi seemisnahale ja nubukil.
Komplektis:
Puhastusvahend 150ml, Nahka kaitsev kreem 150 ml, käsn, lapp, juhend


CAR LEATHER PROTECTION CREAM Auto nahksisu kaitsev kreem

Kreem toidab, pehmendab ja kaitseb nahka efektiivselt mustuse, plekkide ja päikese kahjulike UV-kiirte eest. Järjepideval kasutamisel säilitab nahk algse pehmuse, ilu ja kena pinna aastateks. Kogusest 250 ml jätkub 4 – 8 korraks. Ei tphi kasutada seemisel ja nubukil.