Naha puhastus- ja hooldusvahendid


Leather Care Set  LM- 100, LM- 150 ja LM-250

Nahahoolduskomplektid


Komplektides: 

Soft Cleaner- Õrn nahapuhastusvahend  100 ml ,150 ml  ja 250 ml

Leather Protection Cream - Nahka kaitsev kreem  100 ml , 150 ml ja 250 ml

käsn, lapp, juhend

Komplektid sobivad viimistletud ( värvitud-lakitud ) ja aniliinnahkade puhastamiseks ja hooldamiseks.

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed.

Leather Soft Cleaner - õrn puhastusvahend

See veepõhine toode puhastab kergelt ja kiirelt nahalt mustuse ja veepõhised plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta pudelit enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Kalla vahend käsnale ja pigista seda kuni ilmub vaht. 4. Pühi vahuga ringjalt ja kergelt naha pinda, ära hõõru. Kui käsn saab mustaks siis pese see sooja veega puhtaks. 5. Eemalda nahalt must vaht kohe peale  käsnaga puhastamist komplektisoleva lapiga, sellele kergelt surudes. 6. Kui nahal on sisseimbunud mustust siis eemalda see Strong või Rapid S Cleaner puhastusvahendiga. 7. Kui nahk on puhas siis lase kuivada 20-30 min. 8. Pühi kergelt nahk üle Leather Protector Cream - nahka kaitsva kreemiga ja lase kuivada 20 min.

Leather Protection Cream - Nahka kaitsev kreem

Toode on veepõhine ja sobib kasutamiseks  kõikidele nahaliikidele v.a nubuk ja seemisnahk.

Vahend kaitseb nahka õli-, vee- ja alkoholiplekkide eest samuti nahale koguneva igapäevase mustuse eest.

Kreem toidab, niisutab, pehmendab nahka. Kui kreemi pidevalt kasutada siis säilitab nahk oma ilu ja pehmuse aastateks.

Aniliinnahast esemeid nagu joped, kindad, mantlid jt. tuleb hooldada 2 kord kuus. Vajadusel tihedamini, olenevalt kasutusest.

Mööblit ja teisi esemeid on soovitatav hooldada iga 3 kuu tagant. Puhastusvaheaegadel pühkida niiske lapiga  korra nädalas.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Kalla  kreem komplektisolevale lapile, murra lapp kokku et kattuksid mõlemad lapi pooled ja pühi sellega nahk üle. Kuluvamad kohad nagu käe- ja peatoed, istmepadjad töötle 2 korda.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 


STAY BRIGHT for LIGHT COLOURS

Naha puhastus- ja hoolduskomplekt heledatele nahkadele


Komplekt on mõeldud valgete ja heledate nahkade puhastamiseks ja hooldamiseks. 

Komplektis:

Leather Cleaner - nahapuhastusvahend

Colour Transfer Remover  - värvi- ja plekieemaldusvahend

Leather Barrier - barjäär

 

Kasutusala: mööbel, auto-, lennuki-, laevaistmed, rõivad, jalatsid, kotid jt. heledast nahast esemed.

Ei tohi kasutada tumedatel nahkadel, nubukil ja seemisnahal.

Leather Cleaner - puhastusvahend eemaldab efektiivselt mustuse ja enamuse plekkidest.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta korralikult enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Vala vahendit käsnale ja pigista seda kuni ilmub vaht. 4. Puhasta vahuga nahka ringjalt, kergelt surudes. Töötle väike ala korraga 5. Tupsuta kergelt plekkidel. 6. Lase mõni minut seista. 7. Pühi nahk üle puhta veega niisutatud käsnaga. 8. Lase kuivada korralikult 30 min ja pühi nahk kergelt üle Leather Barrier -  nahka kaitsva barjääriga.

Colour Transfer Remover - värvide ja plekkide eemaldaja

Eemaldab heledatelt nahkadelt plekid nagu teksavärvi, ajalehe trükivärvi, värske pastapliiatsi pasta, kingakreemi, huulepulga, närimiskummi, markerite jt plekid. Vahend ei puhasta ainult naha pealmises kihis olevat mustust vaid imbub läbi viimistluse naha sisse ja puhastab sügavuti st. et vahendil tuleb lasta naha peal mõjuda 30 - 40 sek.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta korralikult enne kasutamist. 2. Proovi vahendit eseme varjatud alal. 3. Vala natuke vahendit pehmele, puhtale ja valgele lapile. Eemalda kergelt pühkides nahale ülekandunud värvid või plekid, ära hõõru. 4. Kui vaja siis lase tootel imenduda naha sisse kuni näed, et plekid kaovad. Vajadusel korda töötlust. Töötluskordade vahel lase nahal kuivada. 5. Peale töötlust puhasta nahk Leather Cleaner - puhastusvahendiga. 6. Loputa nahk üle niike käsnaga ja kuivata puhta lapiga. 7. Lase kuivada 30 min ja pühi üle Leather Barrier - nahka kaitsva barjääriga.

Leather Barrier - nahka kaitsev barjäär

Takistab riietelt ja teistelt esemetelt värvide ülekandumist heledatele nahkadele ja pikendab nahka kaitsva kihi püsimist nahal.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala natuke vahendit pehmele, puhtale, heledale lapile. 4. Pühi nahk üle ringjalt  ja kergelt vajutades. 5. Lase kuivada enne kui töötled nahka teistkordselt. Teistkordselt uleks töödelda alasid, kus on koormus suurem - käetoed, istmepadjad.

Parima tulemuse heledate nahkade kaitsmisel saavutad siis kui peale puhastamist katad nahapinna Leather Protection Cream - nahka kaitsva kreemiga ja lased selle kuivada 20 min ning seejärel katad nahapinna Leather Barrier vahendiga. Selline kasutusviis pikendab tunduvalt kaitse olemasolu nahkkattel. Mustus ja plekid jäävad kaitsva kihi peale ja neid on sealt kerge eemaldada.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


 


NUBUCK KIT

Nubuki ja seemisnaha puhastus ja hoolduskomplekt

 

Komplektis:

Nubuck Cleaner - nubuki puhastusvahend

Nubuck Coth - nubuki puhastuslapp

Nubuck Degreaser - nubukilt rasva- ja õliplekkide eemaldaja

puhastuslapid, käsn, juhend

 

Nubuck Cleaning Cloth - spetsiaalse materjaliga kaetud  nubuki ja seemisnaha puhastuslapp on efektiivne ja loodussõbralik. See puhastab kergelt nahapealsed plekid ja mustuse, elavdab peekunud, lamandunud ja kulunud kohad. Töötlus tagab väga hea tulemuse ilma keemilisi aineid kasutamata. Toode taastab nubukile ja seemisnahale omase väljanägemise ja käega tuntava pehmuse.

Nubuck Cleaner - nubuki puhastusvahend eemaldab nubuki ja seemisnaha sisse läinud  mustuse ja suurema osa plekkidest. See veepõhine toode tungib naha pinna sisse ja puhastab seda kahjustamata.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala käsnale ja pigista seda seni kuni ilmub vaht. 4. Pühi kergelt nahka vahuse käsnaga. 5. Kui töötlus on sooritatud lase nahal kuivada või kuivata fööniga, kergelt sooja õhuga. 6. Naha pind muutub siledaks aga nahale iseloomuliku pehme pinna saab taastada Nubuki puhastuslapiga nahk üle pühkides.

Nubuck Degreaser - rasva- ja õlieemaldaja eemaldab efektiivselt rasvaplekid, mis tekivad tavaliselt keha ja peanaha rasunäärmete toimel.

Alati alusta  puhastamist nubuki lapist siis nubuki puhastusvahendist ja seejärel kui pole tulemusega rahul kasuta rasva- ja õlieemaldit.

Kasutusjuhend: 1. Kasuta vahendit ventileeritavas ruumis. 2. Ära kasuta tulekollete ja leekide läheduses. 3. Kata kinni ala mida ei soovi puhastada. 4. Loksuta enne kasutamist. 5. Proovi eseme varjatud kohas. 6. Piserda nahale 30 cm kauguselt õhuke kiht ja lase  kuivada 1-2 tundi.  7. Pulber muutub kuivades kollaseks st. imab  õli ja rasvad enesesse. Peale kuivamist pühi pulber käsnaga ära.  NB! Vahendit ei tohi nahal hoida üle 2 tunni. Vajadusel võid korrata töötlust seni kuni plekid on kadunud. 8. Nahale jäänud pulber eemalda nubuki puhastusvahendiga ja lapiga.

Nubuck Protector - nubukit kaitsev vahend kaitseb efektiivselt ka seemisnahka õli-, rasva ja veepõhiste plekkide eest.

Kasutusjuhend: 1. Kasuta vahendit ventileeritud ruumis, väldi tulekollete ja leekide lähedust. 2. Lokusta enne kasutamist. 3. Proovi eseme varjatud kohas. 4. Piserda umbes 30 cm kauguselt ristisuunaliselt, tagades võimalikult hea tulemuse. Kuluvatele kohtadele piserda  mitu korda. 5. Vahend kuivab 2 tunni jooksul. 6. Töötle nahka alati peale puhastamist siis saavutad parima tulemuse.

 


 NUBUCK CLEANING CLOTH

Nubuki ja seemisnaha puhastuslapid

Komplektis: 2 puhastuslappi

Lasutusala: kõigile seemsnahast ja nubukist esemetele

Spetsiaalse materjaliga kaetud nubuki ja seemisnaha puhastuslapp on efektiivne ja loodussõbralik. See puhastab kergelt nahapealsed plekid ja mustuse, elavdab pleekunud, lamandunud ja kulunud kohad. Töötlus tagab väga hea tulemuse ilma keemilisi aineid kasutamata. Toode taastab nubukile ja seemisnahale omase väljanägemise ja käegatuntava pehmuse.

Kasutusjuhend: 1. Nahk peab olema kuiv. 2. Puhasta naha pind lapiga kergelt üle, alguses vastukarva seejärel pärikarva. 3. Pleki kohad puhastada lapiga ringjalt, peale surumata. 4. Puhastatud naha pind kaitsta Nubuck Protectoriga - nubukit ja semisnahka kaitsva vahendiga.


BYCAST CARE KIT

Bycasti puhastus- ja hoolduskomplekt

 

Komplektis:

Bycast Cleaner - nahapuhastusvahend

Wax On               - hooldusvaha

lapp, käsn ja juhend

 

Bycast Cleaner - puhastusvahend puhastab korralikult ja efektiivselt katte pinnalt mustuse ning plekid seda kahjustamata.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Vala vahendit käsnale ja pigista seda mitu korda kuni ilmub vaht. Puhasta väike ala korraga 4. Vahuga puhasta naha pind ringjalt ja kergelt pühkides. Ära hõõru. 5. Puhastuse käigus eemalda pehme lapiga pühkidel nahale jäänud mustus ja vaht. 6. Lase kuivada. 7. Peale kuivamist töötle naha pind Wax on vahaga.

Wax On - vaha sisaldab rasvu ja toitaineid, mis imenduvad läbi pealispinna muutes katte elastsemaks ja takistades selle murenemist ja lõhenemist. Vaha uuendab kattele omase läikiva pinna.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala pehmele, puhtale lapile ja pühi kergel pind üle ja lase kuivada 20 min. Parima tulemuse saavuta kui töötled katte pinda vahaga teistkordselt ja kuivatad fööniga, hoides seda 30 - 40 cm kõrgusel  katte pinnast.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

STRONG CLEANER 250 ml ja 0,5 L 

Tugev nahapuhastusvahend

 

Ei sobi kasutamiseks nubukile ja seemisnahale

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed.

Vahend on veepõhine, mis sobib aniliin- ja viimistletud nahkadele. Toode eemaldab tugevama mustuse ja suurema osa veepõhistest plekkidest. Seda kasutatakse sarnaselt nagu Soft Cealenr - puhastusvahendit. Vahend on tugevam kui Soft Cleaner kuna sisaldab kahekordset kogust puhastavat ainet.

Nahka tuleks alati hakata puhastama nõrgema vahendiga ja  teha seda kergelt surudes ringjate liigutustega naha pinnal . Kui nahale jäävad plekid siis kasutatakse nende eemaldamiseks tugevamat vahendit.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

LEATHER CLEANER RAPID- S

Naha tugev puhastusvaht

 

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Vahuline toode on efektiivne puhastusvahend, mis eemaldab tugeva mustuse ja paakunud plekid. Sobib puhastamiseks ja plekieemalduseks tugevatele, viimistletud ( värvitud-lakitud)  nahkadele, mis on tihedas igapäevases kasutuses nagu kotid, kohvrid, kingad, saapad jt. 

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi seda eseme varjatud kohas. 3. Pumpa vahendit käsnale või puhtale, pehmele lapile. 3. Puhasta nahka ringjalt, kergelt surudes, ära hõõru. 4. Kuivata puhta lapiga ja lase kuivada 20 min.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

FOAM LEATHER CLEANER

Naha puhastusvaht õrnadele nahkadele

 

Puhastusvaht on mõeldud kasutamiseks õrnadele nahaliikidele nagu nubuk-, seemis- ja aniliinnahk. Samas sobik ka teistele nahaliikidele.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed.

Vahune puhastusvahend ei märga liialt nahka kuid puhastab korralikult ja eemaldab veepõhised plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta pudelit enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Nubukit ja seemisnahka on soovitab enne töötlust puhastada tolmuimejaga ja harjata nubuki puhastuslapiga naha pind üles. 4. Nahal olevad rasva- ja õliplekid eemaldatakse Leather Degreaser - rasvaeemaldajaga. 5. Piserda vahend käsnale ja puhasta ringjalt, kergelt surudes. 6. Kuivata puhta lapiga. 7. Lase kuivada vähemalt 2 tundi. 8. Nubukil ja seemisnahal harja naha pealispind üles nubuki puhastuslapiga. 9. Kaitse naha pind nahka kaitsva kreemiga . 10. Nubukit ja seemisnahaka Nubuk Protector - kaitsega.

Säilita toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 


LEATHER PROTECTION CREAM

Nahka kaitsev kreem 

 

Sobib kasutamiseks kõikidele nahaliikidele v.a. nubuk ja seemisnahk.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt.esemed

Kreem on veepõhine ja sobib kasutamiseks viimistletud ja aniliinnahale. Toode kaitseb nahka õli, vee ja alkoholiplekkide, samuti igapäevase mustuse eest.

Kreem toidab, niisutab ja pehmendab nahka. Vahendit järjepidevalt kasutades säilitab nahk aja aastateks oma pehmuse ja ilu.

Aniliinnahast esemeid tuleks kreemiga hooldada igakuiselt ja alati peale puhastamist.

Mööblinahkadele on soovitav kasutada iga 3 kuu järel.

Kasutada peale naha puhastamist  Soft / Strong / Rapid / Foam Cleaner - puhastusvahendiga.

 Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala natuke kreemi puhtale, pehmele lapile, murra lapp kokku, et kattuksid mõlemad pooled ja seejärel pühi sellega nahk üle. 4. Käe- , peatoed ja istmed töötle 2 korda, sest need kuluvad rohkem. 5. Lase kuivada 30 min.

Säilita toatemperatuuril, hoia laste eest varjatud kohas.

 

 

LEATHER VITAL

Naha pehmendaja

 

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed

Vahend elavdab vana nahka, pehmendab jäiga ja kõva naha. Vahendit on soovitav kasutada nahapinnal, mis on saanud niiskust või vett ja muutunud käegatuntavalt kõvemaks. Toode mõjub ka sel juhul kui nhak krudiseb, see heli tekib kuivade nahapindade kokkupuutel.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Vala vahendit  lapile ja pühi selleha nahk üle. 4. Lase korralikult kuivada. Kui nahk vajab veel töötlust siis korda tegevust kuni nahk muutub pehmemaks.

Ei sobi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

LEATHER MOUSSE

Naha puhastus ja hooldusvaht

 

Ei sobi kasutamiseks nubukil, seemis- ja värvimata haljasnahal.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid,kohvrid jt. esemed.

Vahuline toode puhastab efektiivselt, niisutab ja pehmendab nahka. Peale töötlust tekitab nahale kaitse, mis vähendab mustuse kogunemist nahale.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Pumpa vaht heledale lapile ja puhasta ringjalt seni kuni mustus eemaldub, ära hõõru. 4. Vajadusel korda töötlust. 

 

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

LEATHER ODOUR REMOVER

Ebameeldivate lõhnade eemaldaja

 

Sobib kasutamiseks igat liiki nahkadel.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kohvrid,kotid jt. esemed.

Vahend eemaldab efektiivselt ja kiirelt ebameeldivad lõhnad nahkadelt. Toode ei ole õhuvärskendaja.

Kasutusjuhend: 1. Puhasta nahk korralikult enne vahendi kasutamist ja lase kuivada 20- 30 min. 2. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Piserda 30 cm kauguselt nahale ja lase kuivada. 4. Vajadusel töötle veelkord.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

LEATHER DEGREASER

Õli- ja rasvaplekkide eemaldaja nahalt

 

Sobib kasutamiseks kõikidele nahaliikidele.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed

Eemaldab efektiivselt nahkadelt rasva-, õli- ja higiplekid.

Kastusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud alal. 3. Kaitse puhas pind, mida ei töödelda. 4. Piserda 20 cm kauguselt määrdunud alale ja lase 2 tundi kuivada. 5. Puhasta pind tolmuimejaga või kuiva käsnaga. 6. Vajadusel töötle pinda uuesti. 7. Peale töötlemist puhasta pind tolmuimejaga või kuiva käsnaga. Puhastusjääkide eemaldamiseks kasuta Soft Cleaner puhastusvahendit      ( v. a. nubuk ja seemisnahk ) . 8. Kaitse naha pind nahka kaitsva kreemiga, nubuk ja seemisnahk Nubuck Protectori - nubukit ja seemisnahka kaitsva vahendiga.

Hoia toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


SPEW REMOVER  AMF

Naharasvade eemaldaja

 

Sobib kasutamiseks kõikidele nahaliikidele.

Kasutusala: mööbel, rõivad, jalatsid, kotid, kohvrid jt. esemed.

Eemaldab efektiivselt nahale iseloomuliku rasva, mis imbub naha seest välja ja jääb piimja kihina naha pinnale. Vahend eemaldab rasva kihi ja imendub naha sisse, kus moodustab tõkke, millest rasv enam välja ei tungi. Rasvakihti saab eemaldada ka ainult lapiga kuid sellega ei saa peatada rasva väljaimbumist.

Kasutusjuhend: 1. Vala vahendit lapile ja pühi sellega nahapind üle. 2. Eemalda lapiga nahapinnalt rasv. 3. Vaheta lappi ja vala vahendit puhtale lapile ja pühi  veelkord nahk üle ja jäta vahend 12 tunniks imenduma. 2. Peale kuivamist töötle pind Leather Protector - nahka kaitsva kreemiga . NB! Nubukil ja seemisnahal töötle naha pinda lapi asemel käsnaga ja peale kuivamist  pühi pind üle nubuki puhastuslapiga, et taastada pehme pind.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 


SUPER CLEANER

Super plekieemaldusvahend

Vahend sobib viimistletud ( lakitud ) nahkadele ja kunstnahale.

Ei tohi kasutada nubukil, seemis- ja aniliinnahal.

Eemaldab tugevad plekid nagu: toidu, joogi, pastapliiatsi, teksavärvi sine, trükivärvi jt. plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Kalla natuke vahendit puhtale heledale lapile. 3. Pühi sellega määrdunud kohta ettevaatlikult ja kergelt kuni plekk eemaldub, ära hõõru. 4. Tugevamate plekkide puhul töötle nahka mitu korda, kordade vahel  lase nahal kuivada. 5. Peale plekkide eemaldamist puhasta nahk Soft/Strong Cleaner puhastusvahendiga ja kata kaitsva kreemiga.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 


 CAR INTERIOR LEATHER SERVICE KIT

Auto nahksisu puhastus- ja hoolduskomplekt MAXI

 

Komplektis: 2 x 250 ml Leather Cleaner, 250 ml Starter Protection Cream, 250 ml Leather Protection Cream, 25 ml Ink Away, 2 käsna, 2 lappi, hari

Ei sobi kasutamiseks nubukil ja seemisnahal.

Täiuslik komplekt on mõeldud auto nahksisu puhastamiseks ja hooldamiseks. Komplektis olevaid toodeid ja vahendeid kasutades tagad nahksisule korraliku puhastuse ja kaitse igapäevase mustuse ja juhuplekkide eest.

Leather Cleaner - tugev nahapuhastusvahend eemaldab efektiivselt mustuse ja naha pinnal olevad plekid. Vahend ei märga liigselt, kahjusta aga kuivata nahka kuna tegemist on vahuversiooniga.

Car Starter Protection Cream - nahka kaitsev kreem Starter tagab efektiivse tõrje vee, õli  ja alkoholiplekkidevastu vastu. Vahend kaitseb suurepäraselt nahka  igapäevase mustuse eest, hoiab nahapinna pehmena ja ilusana, toidab nahka ja niisutab seda. Kreem sisaldab UV-kaitset.

Car Leather Protection Cream - nahka kaitsev kreem annab nahale kaitse enamiku plekkide ja igapäevase mustuse vastu. See on vett ja õli tõrjuv  vahend, seega sobib ideaalselt kabriolettidele  ja kinnistes slongides.

Ink Away - tindieemaldaja eemaldab efektiivselt tindi, huulepulga ja pastapliiatsi plekid.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.CAR LEATHER INRERIOR CARE KIT

Auto nahksisu puhastus ja hoolduskomplekt


Komplekt on tehtud spetsiaalselt auto nahksisu puhastamiseks ja hoolduseks.

Võib kasutada viimistletud ja aniliinnahale.

Car Leather Cleaner - puhastab efektiivselt ja eemaldab vee- ja alkoholipõhised plekid.

Car Leather Protector - toidab ja tugevdab, niisutab ja pehmendab nahka. Kaitseb kahjulike UV-kiirte, igapäevamustuse ja plekkide eest. Kreemi pidevalt kasutades säilitab nahk oma pehmuse, tugevuse ja algse ilusa pinna aastateks.

Kompleki sisu jätkub 3-ks hoolduskorraks. Soovitav on nahksisu hooldada iga 3 kuu järel.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi esema varjatud kohas. 3. Vala Leather Cleaner käsnale ja pigista seda seni kuni ilmub vaht. 3. Puhasta nahk vahuga ringjalt ja kergelt surudes, ära hõõru. 4. Puhastatud pind pühi lapiga puhtaks ja lase kuivada 20-30  min. Vajadusel korda tegevust. 5. Vala puhtale lapile Leather Protection Cream - nahka kaitsev kreem ja pühi sellega kergelt nahk üle ja lase kuivada 20 min.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


CAR LEATHER CLEANER RAPID-S

Auto nahksisu puhastav tugevatoimeline vaht

 

Ei tohi kasutada nubukil, seemis- ja aniliinnahal.

Kasutusala: auto-, lennuki-, bussiistmed.

Vahend on tugevatoimeline puhastusvaht raske mustuse ja paakunud plekkide eemaldamiseks auto nahksisult. Vahendit võib kasutada tugevatele ja viimistletud ( värvitud- lakitud ) nahkadele. Kuna vahend on vahuline ja ei märga liigselt nahks siis sobib kasutamiseks ka silmnähtavate kahjustustusega nahale.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Pumpa vahendit käsnale või lapile. 3. Proovi naha varjatud kohas. 4. Puhasta kergelt ja ringjalt. Ära hõõru. 5. Kuivata lapiga ja lase kuivada. 6. Peale puhastamist töötle nahk Car Leather Protection Cream- kreemiga ja lase kuivada.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


CAR LEATHER PROTECTION CREAM

Auto nahksisu kaitsev kreem

Sobib kasutamiseks kõikidele nahaliikidele v.a. nubuk ja seemisnahk.

Kaitseb efektiivselt igapäevamustuse ja plekkide eest, pehmendab, niisutab ja toidab nahka. Kaitseb UV-kiirete ja kulumise eest. Peale töötlust on nahapind siidjalt pehme.

Kasutusjuhend: 1. Puhasta nahk Car Leather Cleaner/ Strong / Rapid-S Cleaner puhastusvahendiga ja lase kuivada 20-30 min. 2. Loksuta pudelit. 3. Proovi naha varjatud kohas. 4. Vala vahend pehmele lapile ja pühi nahk üle. Rohkemkuluvamad kohad nagu istmepadjad ja servad töötle 2 korda, sest need kuluvad rohkem. 5. lase kuivada 20- 30 min.

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.


CAR LEATHER VITAL

Auto nahksisu pehmendaja

 

Ei tohi kasutada nubukil ja seemisnahal.

Vahend on toodetud spetsiaalselt auto interjöris kasutatava naha pehmendamiseks ja elavdamiseks.

Kasutusjuhend: 1. Enne töötlust tuleb nahk puhastada ja lasta täielikult kuivada. 2. Loksuta vahendit enne kasutamist. 3. Vala lapile ja pühi nahk õhukese vahendi kihiga üle ja lase kuivada. Vajadusel korda töötlust ( eriti tugevalt kõvenenud nahkade puhul ).

Hoida toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

Kangaste puhastus- ja hooldusvahendid

 

Kangaste puhastus- ja hoolduskomplekt

Komplektis:

500 ml Textile Cleaner - kangaste puhastusvahend

500 ml Textile Protector W - kangaid kaitsev vahend W

pesukinnas, käsn

Komplekti toodetega saab kergelt ja efektiivselt puhastada ja kaitsta kõiki kangasorte.

Kasutusala: rõivad, vaibad, mööbel, kardinad, katted jne.

Textile Cleaner - kangaste puhastusvahend on universaalne ja mõeldud kõikidele kanga kiududele nagu looduslikule-, tehis-, sega- ja mikrokiule. 500 ml vahendiga saab puhastada 22-23 m2 kanga pinda.

Kasutusjuhend:

1.Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi vahendit eseme varjatud kohas. 3. Piserda vahendit umbes 30 cm kauguselt kangale, et see niiskuks kergelt. 4. Puhasta kanga pind ringjalt pehme lapi või rätikuga. 5 Loputa kanga pind sooja vee sees niisutatud räti või lapiga. 6. kui kangal on plekke siis piserda vahendit otse plekile ja puhasta seda kohta, loputa töödeldav koht eelnevalt kirjeldatud viisil.

Textile Protector W - kangaid kaitsev vahend W on veepõhine, mis on spetsiaalselt valmistatud kõikide kangaste, tekstiilide ja vaipakatete ning teiste toodete kaitsmiseks joogi ja toiduplekkide, higi ja rasva jt. plekkide ja mustuse eest. Vahendit võib kasutada nii kuivale kui ka otse niiskele puhastatud pinnale

Kasutusjuhend:

1. Loksute enne kasutamist. 2. Proovi vahendit eseme varjatud kohas. 3. Piserda vahendit kangale ristisuunaliselt umbes 30 cm kauguselt. 4. Pühi kaitstav pind käsnaga üle, mis aitab vahendil imenduda  kiudude sisse. 5. Lase kangal kuivada või kuivata fööniga.

Säilita tooteid toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

Matress Care Kit

 

Komplektis:

200 ml Mattress Cleaner - madratsi puhastusvahend

200 ml Mattress Smell Remover - madratsilt ebameeldiva lõhna eemaldaja

pesulapp, juhend

Kehalt eralduv higi ja eritised tekitavad madratsisse ebameeldivaid lõhnu, plekke ja soodustava sellega bakterite teket. Komlektis olevate veepõhiste vahenditega saab puhastada madratsi ja eemaldada ebameeldivad lõhnatekitajad  jäädavalt.

Mattress Cleaner - madratsi puhastusvahend

Kasutusjuhend: 1. Puhasta madrats tolmuimejaga. 2. Loksuta vahendit enne kasutamist. 3. Proovi vahendit eseme varjatud kohas. 4. Piserda umbes 30 cm kauguselt   m2 suurusele madratsi alale ja puhasta see sooja veega niisutatud pehme lapiga ja korda töötlust samasuurte alade kaupa     5. Loputa loputa madratsi pind  soojas vees niisutatud lapiga. 6. Kui madratsile on jäänud plekke siis pihusta otse plekile ja puhasta see ning loputa vastavalt eelpoolmainitule.

Mattress Smell Remover- madratsilõhnade eemaldaja

Kasutusjuhend: 1. Kasuta toodet puhastatud madratsi kuivanud pinnal. 2. Loksuta vahendit enne kasutamist. 4. Proovi eseme varjatud kohas. 5. Piserda vahendit 30-50 cm kauguselt madratsile ja lase kuivada, vajadusel korda töötlust. 

Säilita vahendeid toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

MICROFIBRE CARE KIT

Mikrokiust kangaste puhastus- ja hoolduskomplekt

 

Komplektis:

225 ml Microfibre Cleaner - tehiskiudude puhastusvahend

 1          Microfibre Cleaning Cloth - tehiskiudude puhastuslapp

 1          Pesulapp

Kasutusala: auto ja bussiistmed, mööblikatted, rõivad, vaibad jne.

Microfibre Cleaner - tehiskiudude pahastusvahend on toodetud spetsiaalselt tehismaterjalist kangaste ja tekstiilide puhastamiseks. Toode eemaldab edukalt kangale kogunenud mustuse ja proteiinsed ( toitainete) ja tanniinsed ( jookide ) ning paljud pastapliiatsi plekid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist ja proovi eseme varjatud kohas. 2. Piserdades 30 cm kauguselt niisuta kergelt kangast. 3. Puhasta ringjalt soojas vees niisutatud lapiga, vajadusel loputa lappi. 4. Loputamiseks pühi niiske lapiga pind mitu korda üle, et mustus ja vahend väljuksid kangast. 5. Kuivata rätiku või fööniga. 6. Kui kangal on plekke siis piserda plekile, pühi kergelt plekki käsnaga, mis aitab vahendil imbuda kiududesse. 7. Puhasta pind lapiga ja toimi vastavalt punktile 4 ja 5.

Micrifibre Cleaning Cloth - tehiskiududest kangaste ja tekstiilide kuivpuhastamiseks mõeldud lapp eemaldab eriti hästi kuiva mustuse tehiskiududest. Kui mustus ei eemaldu lapiga siis kasuta alles Microfibre Cleaner puhastusvahendit.

Säilita toodet toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

SOS - TEXTILE STAIN REMOVER KIT

SOS - plekieemalduskomplekt kangastele


Komplektis: 

100 ml Stain Away, 50 ml Stain Remover, 100 ml Resistant Stain Remover, 50 g  Ox Cleaner

puhastuslapp, käsn, juhend.

 

Komlpektis olevate toodetega saab eemaldada peaaegu kõiki plekke ja kõikidelt kangasortidelt.

Kasutusala: auto ja bussiistmed, mööblikatted, vaibad, madratsid, rõivad jne.

Stain Away - on veepõhine vahnd, mis eemaldab suurima osa värsketest plekkidest. Järelejäänud plekkide eemladamiseks kasuta toodet koos teiste komplektis olevate vahenditega. Järgi juhendit.

Stain Remover - plekieemaldaja eemaldab rasva, õli, või, liimi, värvi, viltpliiatsi, tindi, huulepulga, kosmeetika, kingaviksi, steariini jt. plekid. Toote kasutamine on lihtne puhastuslapi abil. Toodet võib kasutada koos teiste vahenditega. Järgi juhendit.

Resistant Stain Remover- tugevate ja sisseimbunud plekkide eemaldaja eemaldab kiiresti ja vaevata vanad plekid. Kasutada võib teiste komplektis olevate toodetega. Järgi juhendit.

Ox Cleaner - plekieemladajaga saab emaldada joogi, uriini, söögi, vere jt. plekke. Toodet võib kasutada koos teiste komplektis olevate vahenditega. Järgi juhendit.

 

 

FABRIC STRONG CLEANER

Kangaste tugev puhastusvaht

 

Puhastusvaht on tugev ja efektiivne kangaste puhastamiseks ja plekkide eemaldamiseks. Vahend on ilma gaasita ja veepõhine. Puhastusvaht on tehtud kõikide kangaliikide nagu puuvilla, lina, viskoosi, segakiud- , kunstkiud- , naturaal- ja mikrokiudkangaste jaoks.

Ei sobi villale ja siidile.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Pumpa vahtu lapile ja proovi enne kasutamist eseme varjatud kohas. 3. Pumpa vahendit puhastatavale alale, et kangas niiskuks kergelt. 4 Puhasta ringjalt pehme, puhta, soojas veesniisutatud lapiga kergelt surudes kuni eraldub mustus.  5. Mustuse ja puhastusvahendi  jääkide eemaldamiseks kangast pühi see mitmeid kordi märja lapiga üle. 6. Lase korralikult kuivada.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

TEXTILE GREASE REMOVER

Rasva- ja õliplekkide eemaldaja

 

Kasutusala: mööblikatted, rõivad, vaibad jt. esemed

Vahend eemaldab efektiivselt rasva- ja õliplekid kõikidelt kangasortidest.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta vahendit ja proovi eseme varjatud kohas. 2. Piserda suurem kogus vahendit plekile umbes 20 cm kauguselt. 3. Lase kuivada 1-2 tundi. 4. eemalda tolm tolmuimejaga või kuiva käsnaga. 5. Vajadusel korda töötlust.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

TEXTILE SMELL REMOVER

Ebameeldivate lõhnade eemaldaja kangastelt

 

Kasutusala: mööblikatted, rõivad, madratsid, vaibad jt. esemed .

Vahend neutraliseerib efektiivselt tugevad ebameeldivad ( tubaka, bensiini, uriini jt. ) lõhnad kangas- ja tekstiiltoodetest.

Kasutada alati peale eseme puhastamist, sest siis imbub vahend paremini kangakiudude sisse.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Piserda kangale seda kergelt niisutades. 4. Lase kuivada. 4. Vajadusel korda töötlust.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

FLASH

Värviergastaja

Ergastab kangaste, mikrokiu, vaipade ja katete kulunud värve. Eemaldab puhastusvahendite tekitatud oreoolid ja plekid, mis on kangale jäänud vähese loputamise tõttu.

Flash toob esile kanga loomulikud värvid ja kaitseb puuvillast kangast kolletumise eest ning neutraliseerib kangast söövitavad vahendid.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi vahendit enne kasutamist eseme varjatud kohas. 3. Vala vahend puhtale lapile ja pühi sellega töödeldavat pinda nii, et kiud täituksid ainega. 4. Vajadusel korda töötlust ja lase kuivada.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

ANTI-STATIC

Antistaatik

 

Antistaatik eemaldab või vähendab mikro- ja tehiskiududesse kogunevat elektrostaatilist energiat.

Soovitatav on töödeldav pind eelnevalt puhastada

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist ja proovi eseme varjatud kohas. 2. Piserada vahendit 30 cm kauguselt ja lase kuivada. 3. Vajadusel korda töötlust.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 

 

ROST- GO AWAY

Rooste-eemaldaja kangastelt

 

Vahend eemaldab roosteplekid mikrokiult, klaasriidelt, kunstnahalt ja kõikidelt looduslikelt ning tehiskiust materjalidelt.

Kasutusjuhend:1. Loksuta enne kasutamist. 2. Proovi eseme varjatud kohas. 3. Tilguta vahendit plekile ja lase mõjuda 5 min. 4. Plekkide eemaldamiseks kasuta hambaharja või karedat lappi.

Säilita vahendit toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

 


WOOD CARE KIT

Puhastus - ja hoolduskomplekt puitpindadele

 

Komplekt sisaldab puitpindade puhastamiseks ja kaitsmiseks vajalikud tooted.

Wood Cleaner - puidu puhastusvahend on mõeldud puidust mööbli ( lauad, toolid, kapid jt. puidust esemed ) puhastamiseks. Vahend puhastab efektiivselt ilma hõõrumata, ei vigasta puitu ega jäta puhastusjälgi. Toode on vee baasil ja keskonnasõbralik. 

Kasutusjuhend: 1. Loksuta enne kasutamist. 2. Piserda ainet pehmele, puhtale ja niiskele lapile ning puhasta puitpind. 3.Puhasta puidu pikkisüüd. 4. Määrdunud pinna puhul võib piserdada otse puidule. Pühi puidult puhastusaine ära. 5. Lase kuivada ja kaitse puid Wood Polish - puitu kaitsva vahaga.

Wood Polish - puitu kaitsev vaha on mesilasvahast ja õlidest koosnev puitu kaitsev vahend, mis säilitab ja toob esile puidu loomuliku ilu. Tootes sisalduv mesilasvaha kaitseb puitu eriti hästi.

Kasutusjuhend: 1. Loksuta pudelit enne kasutamist. 2. Vaata, et puhastatav pind oleks puhas. 3. Kalla vahendit pehmele lapile ja hõõru sellega kergelt puidust pinda kuni see imendub puitu. Sama lappi kasutades võid pinna poleerida, mis tekitab puidule tugeva läike. Kui on soov mati läike saavutamiseks siis kasuta puhast lappi. 4. Lase puidul kuivada 30 min ennekui asetad esemeid puitpinnale.

 

BEEWAX BALM PASTE

Mesilasvaha  puitpindadele   - värvitu

Vaha on mõeldud puitpindade töötluseks ja on kõrge kuivaine sisaldusega.  Kaitseb kõiki puitpindu lõhenemise, pragunemise, pundumise ja luitumise eest.

Sisaldab mesilasvaha ja karnauba vaha. Toode on klassikaline antiikvaha.

Töötlemisel toob esile puidu kena struktuuri. Vajadusel saab puidu pinna läigestada. Parima tulemuse saavutad kui puhastad pinna enne töötlust Wood Cleaner- puitpinna puhastusvahendoga.

Kasutusjuhend: 1. Kui toode on värviline siis proovi seda eseme mittenähtaval alal. 2. Määri vaha ühtlase õhukese kihina töödeldavale pinnale. 3. Lase kuivada 1-2 tundi. 4. Vajadusel läigesta lapiga.

NB! Tuleohtlik, hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitmekordsel kasutamisel võib tekitada käenahal kuivamist ja lõhenemist - kasuta kummikindaid. Kustutamisel kasuta liiva, CO2, kustutuspulbrit või vahtu. Vett ei tohi kasutada.

 

Leathermaster.ee kõik õigused reserveeritud ja sisu kopeerimine on rangelt keelatud

leftshdw

Leather Master

Textile Master

Wood Master

Boat Master

Repair Master

rightshdw