Uniters S.p.A. on rahvusvaheline kontsern, ettevõtte tootevalikusse kuulub üle 350 naha, tekstiili ja puidu hoolduseks, puhastamiseks ning kaitsmiseks mõeldud toote.

Tooteid müüakse ligi 90 erinevas riigis. Üle 100 nahatootja ja nahktoodete valmistaja üle maailma soovitavad kasutada oma toodetel UNITERS S.p.A poolt toodetud Leather Master tooteid.

Paljud mööblitootjad ja nahktoodete valmistajad kasutavad Uniters S.p.A. tooteid oma disainpakendites.


Uniters S.p.A. omab ISO -9001, ISO-14001 ja OHAS-1801 sertifikaati.

Uniters S.p.A. koostööpartnerid on Multimaster N.A. Inc. – USA  ( North-Carolina), Multimaster GmbH- Saksamaa, Multimaster Ltd –  UK , Multimaster International B.V. – Madalmaad ja Multimaster AustraliaPty Ltd - Austraalia.

Uniters teeb koostööd paljude naha- ja tekstiilihooldusala ettevõtetega, kuhu on kaasatud oma ala spetsistid üle maailma.

Tooteid turustatakse Leather Master, Textile Master, Wood Master, Boat Master ja Repair Master tootemärgi all.

Ettevõtte asutas 1991 aastal Gordian Tork, kes on praegune kontserni juht. Aastatega on ettevõtte tootearenduskeskus arendanud spetsiaalsed tootesarjad erinevate sektorite jaoks. Uniters on loonud mitmekülgse müügi-ja esindusvõrgustiku erinevatesse piirkondadesse üle maailma.

Praegusel ajal on Uniters Grupp üks suurimatest ettevõtetest kvaliteetsete puhastus ja hooldusvahendite toojatest maailmas.


 

Leathermaster.ee kõik õigused reserveeritud ja sisu kopeerimine on rangelt keelatud

leftshdw

Leather Master

Textile Master

Wood Master

Boat Master

Repair Master

rightshdw